Humanitarni koncert za Mirka Cvitkovića

2011-10-20 10:15

U akciju prikupljanja novčanih sredstava za našeg oboljelog sugrađanina, 15-godišnjeg Mirka Cvitkovića uključili su se brojni građani Mostara, kao i naša škola. Mirku je dijagnosticiran tumor kralježnice i on se sada nalazi na liječenju za koje je potrebno mnogo novca.  U tu svrhu, 14.listopada organiziran je humanitarni koncert na Sportskom Centru Kantarevac, čiji je glavni inicijator bila Mreža mladih civitasa na čelu s našim bivšim učenicama Janjom Marušić i Anom Glibić. Cijena ulaznice bila je 5 KM. U upravu naše škole stiglo je oko 300 karata, a učenici su se rado uključili u humanitarnu akciju. Unatoč velikoj hladnoći, odaziv građana,posebno mladih,je bio velik, a atmosfera iznad očekivanja. Posebno oduševljenje publike izazvao je nastup poznate splitske grupe Dalmatino .Mnogobrojnim hitovima atmosferu su održavali mostarski bend Aquarius te naše dvije učenice, sestre Doria i Lora Jelić. Na samom početku koncerta Mirku je upućena podrška i mnogobrojne želje za brz oporavak, a i prenesene su velike zahvale Mirkove obitelji svima onima koji su svojim donacijama pomogli Mirkovo liječenje. I ovaj put smo dokazali da zajedničkim snagama i željom možemo pomoći onima kojima je to zaista potrebno !

Autori: Petra Milas, Ivana Perić i Doris Rozić I.3