"SVIMA TREBAMO POMOĆI"

2011-12-08 19:15

Dana 6.12.2011.god. povodom obilježavanja sv.Nikole u našoj školi održana je humanitarna akcija pod nazivom "Svima trebamo pomoći" koja je trajala od početka prve do kraja druge smjene. U sklopu akcije u predvorju škole organizirana je prodaja nakita i kolača koje su učenici dobrovoljno sami napravili. Organizatori ovog događaja bili su učenici Volonterske sekcije i Connecting Classrooma, te Vijeće učenika. Događaj je popraćen pjevačkim nastupima naših učenica Lucije Hrstić te sestara Lore i Dorie Jelić. Učenici i profesori rado su se odazvali na ovaj poziv te svojim prilozima uvelike doprinijeli ovoj akciji. Sav skupljeni novac darovan je djeci iz Egipatskog sela, te školi za djecu s posebnim potrebama. Dio kolača učenici su darovali Domu za stare i iznemogle, te neočekivanim dolaskom izmamili mnoge osmijehe. Ovim putem zahvaljujemo svim učenicima i profesorima koji su se odazvali ovoj humanitarnoj akciji i time uljepšali nadolazeće blagdane onima kojima je to zaista potrebno. :)

AUTORICE: IVANA PERIĆ I PETRA MILAS :)